Шановні наші члени Кредитівки,

Шановні наші члени Кредитівки,

Зараз ми знаходимось у розпалі глобальної пандемії, пневмонії виникшої з невідомих причин і виявленої в Китаї 31 Грудня 2019 року.  Це нове коронавірусне захворення було виявлене 11 Лютого 2020 року і дістало назву “COVID-19” .

11 березня 2020 року “COVID-19” був охарактеризований як пандемія.

Уряд США  приступив до захисту нашого населення на законодавчому рівні, а також шляхом поставок та наданням послуг для боротьби з цією пандемією.

З метою безпеки наших членів та службовців, а також для стабільності нашої Фінансової організації ми розробили збалансований підхід для захисту та збереження всіх у безпеці від COVID-19, а також для надання якісних фінансових послуг під час цієї пандемічної реальності.

Тому ми наполегливо просимо наше членство використовувати наші послуги з домашнього банківського обслуговування (Home Banking), які дозволяють членам вести фінансовий бізнес у комфорті власного будинку. Клієнти можуть здійснювати платежі своїх кредитів, та кредитових карток , а також переміщувати кошти на своїх рахунках. Наш Bill Pay дозволяє членам оплачувати свої кредити у інших банках, так само як і комунальні послуги та рахунки за межами компетенції Кредитної спілки. Ми заохочуємо наших членів записатись на прямий депозит (Direct Deposit) - послугу, що дозволяє роботодавцеві проводити платежі безпосередньо на Ваш банківський рахунок , щоб Ви могли спокійно оплачувати свої рахунки. Ще одна послуга, яка фінансується Кредитною спілкою - це послуга банкоматів “LL POINT”. Ми використовуємо дебітові картки Visa для зняття коштів з банкоматів. Зайшовши на наш веб-сайт www.usnefcu.com, ви можете знайти банкомати з позначкою “ALL POINT” у місцях вашого перебування чи по всій території США. У нас є понад 48 000 банкоматів, які ми оплачуємо в США та в усьому світі щоб Ви мали можливість безкоштовно витягнути гроші поблизу вашої оселі, не відвідуючи Кредитну Спілку.

Якщо ви все ще не підписалися на ці послуги, будь ласка, підпишіться на цьому тижні.    Як ви не будете приїжджати до Кредитівки,  це захистить вас - наше членство та наших співробітників. У випадку необхідності відвідати наші офіси, будь ласка, зателефонуйте до місцевих відділень та призначте зустріч для вирішення Ваших питань.

Якщо вам потрібна позика, зателефонуйте, щоб отримати інформацію. Наші працівники нададуть допомогу та повідомлять, які документи знадобляться, і призначать вам зустріч. Необхідні документи можуть надсилатись факсом або електронною поштою, а також ви можете використовувати наші поштові скриньки або депозитні скриньки (Night Deposit Box), які є в нашій головній філії Wethersfield та New Britain.

В зв’язку зі складністю ситуації на час пандемії години наших філій зміняться на наступні:

Вівторок: 14:00 - 18:00

Середа: Закрито для громадськості, крім призначених зустрічей

Четвер: 14:00 до 18:00

П'ятниця 14:00 - 18:00

Субота 9:00 до 13:00

Ми щиро просимо вас діяти відповідально та вести бізнес у наших філіях, коли це абсолютно необхідно. Ми радимо призначити зустріч на відкриття таких послуг, як: відкриття рахунків, домашній банкінг, прямі депозити, оплата рахунків, пенсійні рахунки IRA, дебiтні картки або позики. Для отримання іпотечного кредиту, звертайтесь до Андрія Шуцмана чи Марії Розвадовської. Щоб отримати точну інформацію та призначити зустріч, телефонуйте на номер 860-296-4714.

Остання зміна у нашому обслуговуванні, це обмеження кількості клієнтів у нашому лобі. Кількість людей не може перевищувати числа три (3). Наші співробітники будуть належним чином контролювати цю зміну та просити наше членство почекати на вулиці, поки попередні особи не покинуть філію.

Я наголошую, що ці всі зміни виконуються з найкращими намірами захистити вас, наших членів, та наших працівників і будуть оновлені за потребою на нашому веб-сайті. Я прошу вашого терпіння та розуміння. Ми готові надати Вам найкращі послуги навідь в цих екстремальних умовах. Будьте здорові та перебувайте в безпеці.

За Раду Директорів,

Юрій Стахів

Головний менеджер